Hakkımızda

GÜVEN KOLAY VE PARAYLA KAZANILAN BİRŞEY DEĞİLDİR HİÇ KİMSE İÇİN İTİBARIMIZI ZEDELEMEYİZ 

GEZENADAM  Türkiye'nin 71 İlin de 51 İlçesin de 450 personel ile 2.el oto Ekspertiz hizmeti ve diğer her konu da bün yesindeki personlelleri ile insanlara mantıklı yapılabilir her dalda hizmet veren izmir merkezli bir firmadır. 


İnternet sitemiz dışındaki ilan sitelerinden bulduğunuz araçların ekspertizini yaptırıp sizlere en detaylı bir şekilde fotoğraf ve vidoelar ile aracın gerçek durumu hakkında bilgi vermekte ve sağlıklı bir karar verebilmeniz için profesyonel bir hizmet vermektedir.

GEZENADAM Satıcı ve alıcıları şeffaf güvenilir bir platformda buluşturmak için ekpertizini kendi bünyesindeki personelller ile yaptırıp satılık araç ilanlarını kendisi oluşturmaktadır. Satıcılar sadece aracın satış fiyatını ve ilan açıklamasını mail atarak bildirmekte oluşturlan ilana eklenmektedir.

GEZENADAM  Müşteri odaklı hizmet veren bilgi platformudur. Amacımız kapora dolandırıcıların dan ve yalan söyleyerek aracındaki boya değişen ve kusurları saklayıp size güven vererek şehir şehir gezemenize sebep olan insanlardan düzgün dürüst insanları ayırmak ve güvenle alım satım yapmanızı sağlamaktır.

Sitemizdeki tüm araçlar gerçektir fotoğrafları bizim çalışanlarımız tarafından çekilmiştir.

Kapora dolandırıcısı olması olanaksızdır.  İlan vermek isteyen kim olursa olsun aracında ne kusur tespit edilirse o şekilde paylaşılır.
 

gezenadamlar.com.tr'de ilana çıkan aracın gerekli ekpertiz hizmetlerini vermek bu bilgileri son kullanıcı ile paylaşmaktadır., Oluşturulan ilanlar satılmadığı sürece yayınlandığı tarihten itibaren 3 ay süreyle yayınlanır ve bitiminde yayından kaldırılarak sitemizin veribankasında muhafaza edilir .

Bir çok ekspertiz firması ile çalışmaktayız bu neden den standart bir ekspertiz raporu sitemiz tarafından oluşturulmuş yapılan ekspertiz raporlarındaki veriler bu forma sitemiz tarafından aktarılmaktadır.

Ekspertiz raporlarındaki motor performansı, OBD arıza tespit raporu, Amartisör verileri, Fren test raporları bir çok insan tarafından karışık ve anlaşılmadığından dolayı daha sade anlaşılır bir şekle çevirilmiştir.

İlanda gördüğünüz aracı almaya gittiğiniz'de ekspertiz tarihlerini rapor tarihlerini kontrol edin, bizim tavsiyemiz aracı mutlaka tekrar ekspertiz yaptırın %90 aynı çıkacaktır yinede araç ekspertizden çıktıktan sonra bir yere sürtmeyeceği veya motorda bir arıza olmayacağının bir garantisi yoktur

Not: Tramer sorgulması da bizim tarafımızdan yapılmaktadır .